logo Jarocin'17

Pole namiotowe

Jeśli zamierzasz nocować pod namiotem, sprawdź zasady korzystania z naszego pola namiotowego! Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

Tegoroczne pole namiotowe zlokalizowane będzie wyjątkowo! na płycie głównej stadionu w Jarocinie w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu otwartych basenów i aquaparku. Festiwalowicze nocujący na polu korzystać będą ze stacjonarnych sanitariatów zaplecza obiektów sportowych, zatem ciepłej wody na pewno nie zabraknie. Mimo tych udogodnień ceny nie różnią się niczym od cen lat ubiegłych.

Pole będzie monitorowane, a o bezpieczeństwo gości zadbają profesjonalni ratownicy medyczni. Strefa gastronomiczna i strefa chillout’u czynna będzie całą dobę. Zapewnimy depozyt, punkt ładowania urządzeń mobilnych, chłodziarki i warniki.

Planujemy także stworzenie specjalnej strefy familijnej przeznaczonej dla rodzin z dziećmi, którym zależy na względnej ciszy i spokoju. Powstanie strefy jest zależne od zainteresowania gości. Jeśli przyjeżdżasz na Festiwal z małymi dziećmi i chcesz nocować w wydzielonej strefie familijnej wyślij na adres: pole@jarocinfestiwal.pl maila z tematem „strefa familijna” i w treści podaj liczbę nocujących. Zgłoszenia przyjmujemy do końca czerwca, w pierwszych dniach lipca wyślemy do wszystkich zainteresowanych informację zwrotną.

Pole czynne będzie od 13 lipca od godziny 12.00 do 17 lipca do godziny 18.00

Cena za pobyt na polu namiotowym: 3 dni i więcej – 45 zł brutto/os., 1 doba 30 zł brutto/os.

Samodzielnie na polu meldować mogą się osoby powyżej 16 roku życia.

Dzieci i młodzież do lat 12 (urodzone po 31 grudnia 2004 r.) nocują na polu bezpłatnie.

Podstawą weryfikacji wieku jest dowolny dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna). 

Płatność oraz rejestracja gości będzie odbywać się przy wejściu na teren pola. Przyjmujemy tylko płatności gotówką.

Parking w bezpośrednim sąsiedztwie pola pomieści tylko 100 samochodów, kolejne kierować będziemy na parking oddalony o 700m. Cena postojowa za auto jest równa cenom za pobyt na polu, 3 dni i więcej – 45 zł brutto/samochód, 1 doba 30 zł brutto/samochód, 3 dni i więcej – 20 zł brutto/motocykl, 1 doba 10 zł brutto/motocykl.

Przyjmujemy tylko płatności gotówką.

Kierownik pola namiotowego:
Mikołaj Łyskawka
pole@jarocinfestiwal.pl