logo Jarocin'18
Aktualności – 350 zgłoszeń do Jarocińskich Rytmów Młodych!

350 zgłoszeń do Jarocińskich Rytmów Młodych!

22 lutego 2018

Udostępnij: facebook share button twitter share button

O północy 21 lutego zakończył się nabór wykonawców do Jarocińskich Rytmów Młodych. Przez dwa tygodnie do legendarnego konkursu zgłosiło się blisko 350 artystów, którzy powalczą o zwycięstwo i nagrody w postaci nagrania i promocji singla, udziału w jesiennej trasie jednej z gwiazd Jarocin Festiwal oraz oczywiście występ na dużej scenie Festiwalu.

Teraz jury w składzie: Katarzyna Nosowska, dyrektor muzyczny radiowej Trójki Piotr Metz, dziennikarz Artur Rawicz, dyrektor artystyczny Jarocin Festiwal Michał Wiraszkoi koordynator JRM Tomasz Jankowski wybierze 50 wykonawców, którzy przejdą do kolejnego etapu czyli głosowania internatów. A głosowanie rusza już 2 marca i potrwa przez tydzień na stronie www.rytmy.jarocinfestiwal.pl

Podobnie jak rok temu zainteresowanie Rytmami było bardzo duże, a rozpiętość stylistyczna sięgała od rocku i wszelakich jego odmian z punkiem i metalem na czele, przez alternatywny pop, muzykę elektroniczną, a na hip-hopie, reggae oraz ska skończywszy – podsumowuje Tomasz Jankowski, koordynator konkursu.

Kup bilety wcześniej
i nie martw się czy wystarczy karnetów download Jarocin'17