Triphammer

czwartek 18.07
Wydarzenia towarzyszące | 17:30

Warszawska grupa, powstała, aby dostarczyć do waszych uszu muzykę, która raz zakołysze, a raz wprawi serca w kołatanie.

Stylistycznie czerpią inspiracje z gatunków takich jak stoner, acid rock, psychodela czy shoegaze, jednak odmienne podejścia do tworzenia muzyki każdego z chłopaków i ciągła chęć przekraczania granic skutkuje muzyką opierającą się prostym definicjom gatunkowym.

Mimo klasycznie rockowego składu, nie ograniczają się i osiągają szeroką gamę brzmień i atmosfer w swoich kompozycjach. W skład kwartetu wchodzą: Aleksander Woźniak (wokal, gitara rytmiczna), Mikołaj Maciejewski (gitara solowa), Jan Wachnowski (bas) oraz Krzysztof Szyc (perkusja). Członkowie poznali się jeszcze w czasach licealnych, grając w zespołach o różnorodnej stylistyce. Połączeni wspólnymi inspiracjami, po latach tworzą nowy zespół, by jak najlepiej wykorzystać dotychczasowe doświadczenia i odnaleźć nowe brzmienia.
Ich koncert to zarówno podróż w nieznane, jak i okazja do świetnej zabawy z przyjaciółmi – bo przecież po to jest muzyka. Od czerwca 2024 roku można posłuchać w serwisach streamingowych pierwszej EP-ki zespołu pt. „Let The Past Be Past”

POSŁUCHAJ

Zostań partnerem Kup bilet!