logo Jarocin'18
Aktualności – Coma i Marek Dyjak w składzie Jarocin Festiwal 2018!

Coma i Marek Dyjak w składzie Jarocin Festiwal 2018!

15 marca 2018

Udostępnij: facebook share button twitter share button

Po 4 latach Coma wraca na Festiwal w Jarocinie! Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów, który przyciąga swoim rockowym brzmieniem i energetycznymi koncertami. Za wydaną w 2017 roku płytę „Metal Ballads Vol. 1” zostali nominowani do Fryderyków. Zespół Coma powstał w 1998r. Ma na swoim koncie 8 album, w tym 2 anglojęzyczne, które ukazały się na całym świecie.

Marek Dyjak przyjedzie do Jarocina z płytą „Pierwszy śnieg”, która jest jego powrotem do korzeni – do słowa i poezji. Przyjmuje rolę interpretatora, wykonując utwory Roberta Kasprzyckiego, Mirosława Czyżykiewicza, Jana Kondraka i Jacka Musiatowicza. Do tego wyjątkowy akompaniament  Marka Tarnowskiego (akordeon i piano) i Jerzego Małka (trąbka) sprawia, że całość nabiera charakterystycznego dla Dyjaka brzmienia.

Sam siebie nazywa barowym grajkiem. Dla fanów jest polskim Tomem Waitsem. „Najbardziej prawdziwym głosem na polskim rynku muzycznym” – tak ocenia go krytyczka muzyczna, nauczycielka śpiewu Elżbieta Zapendowska. Dyjak to Dyjak – mówią przyjaciele.

Kup bilety wcześniej
i nie martw się czy wystarczy karnetów download Jarocin'17