logo Jarocin'18
Aktualności – Promocyjne karnety dla mieszkańców gminy Jarocin

Promocyjne karnety dla mieszkańców gminy Jarocin

27 lutego 2018

Udostępnij: facebook share button twitter share button

79 złotych – zaledwie tyle zapłacą mieszkańcy gminy Jarocin za trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal. Promocyjna sprzedaż ruszy 1, a zakończy się 16 marca.

Promocyjne wejściówki upoważniające do wstępu na każdy koncert na trzech biletowanych scenach festiwalu będzie można nabyć w dwóch lokalizacjach: JOK Jarocin i Spichlerzu Polskiego Rocka. JOK Jarocin jest czynny od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 19:00, Spichlerz od wtorku do piątku od 10:00 do 18:00 a w sobotę i niedzielę od 14:00 do 18:00. Przy zakupie należy okazać się dowodem osobistym bądź innym dokumentem z numerem PESEL. Karnety są imienne i numerowane, co
uniemożliwia odsprzedanie ich osobom trzecim.

Karnet może być zakupiony na podstawie upoważnienia, na którym widnieje nr PESEL osoby kupującej i nr PESEL osoby, dla której karnet jest kupowany. Nie obowiązuje żaden wzór, druk upoważnienia. Aby zamienić karnet na opaskę umożliwiającą wstęp na teren festiwalu w dniach trwania festiwalu należy stawić się w punkcie opaskowania dedykowanym mieszkańcom gminy Jarocin, tj. przy Spichlerzu Polskiego Rocka, z dowodem tożsamości, na podstawie którego będzie można zweryfikować prawdziwość danych widniejących na karnecie.

Weryfikowanie numeru PESEL, podczas zakupu i weryfikacji karnetów dla mieszkańców gminy Jarocin, nie jest tworzeniem bazy danych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych. Sprzedaż karnetów dla mieszkańców gminy Jarocin jest prowadzona wyłącznie stacjonarnie, nie ma możliwości zakupu tego karnetu za pośrednictwem platformy internetowej biletomat.pl Karnet upoważnia do wstępu na każdy koncert za wyjątkiem występu Korteza na Scenie Ruiny. Żeby wziąć udział w tym wydarzeniu należy wykupić zestaw specjalny karnet 3-dniowy (79 zł dla mieszkańców Gminy Jarocin) plus Kortez (40 zł). Liczba biletów na to wydarzenie jest ograniczona. Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej znajduje się na stronie jarocinfestiwal.pl.

Kup bilety wcześniej
i nie martw się czy wystarczy karnetów download Jarocin'17