c

True Colors Band

true colors band opis

True Colors Band to zespół wykonujący największe rockowe hity z ostatnich kilku dekad, jednolity muzyczny organizm grający z pasją, ogniem i profesjonalizmem. W Jarocinie 14 lipca zaaplikuje publiczności istną mieszankę wybuchową, przypominając kamienie milowe rocka, piosenki zespołów i artystów takich jak Bon Jovi, Metallica, Van Halen, Nirvana, Evanescence, The Clash czy Chumbawamba, w tym także polskich ikon, m.in. Lady Pank, O.N.A., Manaam czy Bajm.

Choć zespół True Colors złożony jest z sześciu muzycznych osobowości, które doskonale się uzupełniają, opiera się na charyzmatycznym duecie wokalistów: Pawła Jawy Jaworskiego (żywiołowy leader legendarnego zespołu The Clezmers) oraz Roksany Roxy Maluchnik (znanej m.in. z programu X Factor). Pozostali członkowie bandu także nie należą do muzycznych szarych myszek, a lista artystów, z którymi występowali lub współpracują, jest długa i obejmuje m.in. zespoły Wanda i Banda, Dada, Anję Orthodox i Closterkeller, Edytę Górniak, Muńka Staszczyka, Krzysztofa Cugowskiego czy Tymona Tymańskiego.

Już w niedzielę 14 lipca w Jarocinie zespół True Colors zabierze państwa w szaloną przejażdżkę rockowym rollercoasterem. Będzie można pośpiewać i poszaleć przy swoich ulubionych hitach. Zapraszamy!