logo Jarocin'18
Aktualności – Pyrkon i JF łączą siły!

Pyrkon i JF łączą siły!

27 kwietnia 2018

Udostępnij: facebook share button twitter share button

Najstarszy polski festiwal muzyczny i największy europejski festiwal fantastyki rozpoczynają współpracę, w ramach której oba wydarzenia zyskają rockandrollową nutę i sporą dawkę magii. 

 

Podczas obu wydarzeń – w Poznaniu w dniach 18-20 maja i w Jarocinie między 13 a 15 lipca będzie można spotkać ekipy obydwu festiwali, kupić promocyjne karnety i wziąć udział w szeregu atrakcji. 

Pyrkon to od lat pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników gier planszowych, komputerowych, karcianych, cosplayu i szeroko rozumianej fantastyki. Program bijącego rekordy popularności festiwalu obfituje w arcyciekawe spotkania autorskie z uznanymi pisarzami, dyskusje i warsztaty. Wydarzenie, które każdego roku gromadzi w Poznaniu ponad 50 000 fanów fantastyki, to również kultowy konkurs strojów Maskarada, przegląd nowości ze świata gier i filmów, spotkania autorskie z uznanymi pisarzami, turnieje oraz panele dyskusyjne.   ​

​​Podczas tegorocznego Pyrkon Summer Camp podczas Jarocin Festiwal fani imprezy rozbiją swoje namioty w specjalnej strefie pola namiotowego i spędzą trzy dni na ponadpokoleniowej imprezie wypełnionej dobrą muzyką, spotkaniami z artystami, spektaklami, warsztatami, projekcjami filmowymi i after party. Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią m.in. The Public Image LTD, Pussy Riot, Pink Freud, Nosowska, Kortez, Coma, Kękę, Quebonafide, Daria Zawiałow, Hańba! i Percival Schuttenbach.

Kup bilety wcześniej
i nie martw się czy wystarczy karnetów download Jarocin'17