Zaslepka

Odezwij się do nas
STREFA SPONSORSKA
Żywiec

Strefa Żywca to oaza spokoju i orzeźwiającego smaku! Razem ze sponsorem zaprojektowaliśmy miejsce, gdzie publiczność mogła na chwilę oderwać się od tłumu, cieszyć się chwilą relaksu oraz odkrywać różnorodność smaków z bogatej oferty piw. W Strefie Żywiec oferowaliśmy wielorazowe kubki, dzięki którym można było cieszyć się smakiem ulubionego piwa, jednocześnie dbając o naszą planetę.

Każda Puszka Cenna

Jesteśmy dumni z partnerstwa z Każda Puszka Cenna, której celem jest przypomnienie, że liczy się każde pojedyncze opakowanie, każda pojedyncza decyzja konsumenta, który wrzuca puszkę do odpowiedniego kosza. Wspólnie tworzymy wyjątkową przestrzeń, gdzie dobra zabawa spotyka się z pożytecznym działaniem. Nasz Partner zapewnił serdecznych animatorów z plecakami zbierających puszki na terenie festiwalu oraz specjalnie oznaczone kosze na segregację. W ramach współpracy stworzyliśmy Pixeletę  kreatywną mozaikę z puszek, symbolizującą naszą wspólną siłę i determinację w budowaniu lepszego świata.  

STREFA SPONSORSKA
Żabka

Ekscytująca współpraca z Żabką obejmowała utworzenie dwóch punktów sprzedażowych: na terenie festiwalu i pola namiotowego. Dwa plenerowe punkty zapewniły dostęp do świata ulubionych produktów, dostarczając festiwalowiczom wygodę i smak bez konieczności opuszczania terenu festiwalu.

STREFA SPONSORSKA
Lubelska

W tym miejscu zderzyły się unikalne smaki, atmosfera euforii muzycznej i doskonała selekcja trunków, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla prawdziwych entuzjastów mocnych napojów. 

STREFA SPONSORSKA
Jägermeister

W strefie Jelenia marki Jägermeister festiwalowicze mogli nacieszyć się smakiem mocniejszych alkoholi. To przestrzeń, w której zmysłowe aromaty i intensywne smaki spotkały się z ekscytującą atmosferą festiwalu. 

STREFA SPONSORSKA
Winston

W strefie Winston razem ze sponsorem przygotowaliśmy prawdziwą świątynię rozrywki i relaksu! Doświadczeni wizażyści przygotowywali publiczność na eksplozję kolorów i punkowego blasku. Strefa ping ponga była świetną okazją, aby w przerwie między koncertami rozbudzić swoją rywalizacyjną duszę. Na publiczność czekały też dwie strefy sprzedażowe pełne festiwalowych perełek i gadżetów.  

Zostań partnerem Kup bilet!