logo Jarocin'17
logo Jarocin'17

Happysad

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Ekipa ma na koncie około 1000 koncertów w całym kraju, 5 złotych płyt, dwie platynowe oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. Szóstka artystów znana jest z żywiołowych, energetycznych występów.

W lipcu 2004 nakładem S.P. Records ukazał się debiutancki album grupy „Wszystko jedno”. W kwietniu 2007 magazyn Teraz Rock umieścił ten krążek wśród 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka. To nie jedyny znaczący sukces świętokrzyskiej formacji: Kuba Kawalec i spółka wystąpili kilkukrotnie na Woodstocku czy zaprezentowali świetnie przyjęte albumy koncertowe.

Zespół, dotychczas znany z gitarowych aranżacji, od niedawna zaczyna eksperymentować z nowoczesnymi brzmieniami. W 2014 rozpoczął współpracę z producentem Marcinem Borsem, z którym nagrał album “Jakby nie było jutra”. Najnowszy krążek zespołu, czyli „Ciało obce” , ukazał się 10 lutego 2017 r.

15.07 (sobota)
scena park

Kup bilety wcześniej
i nie martw się czy wystarczy karnetów download Jarocin'17